تبلیغات
وب لژیون کمک راهنما مسافر امیرحسین - سی دی ساختار درون از امین دژاکام
شنبه 12 تیر 1395  09:08 ب.ظ
نوع مطلب: (خلاصه ی سی دی ها ،) توسط: مسافر کاظم

ساختار درون 


در مورد حسهای منفی باید گفت هر کدام از این حسها درون انسان هم جاذبه دارند و هم دافعه یعنی ما را به سوی یکسری مسائل جذب کرده و از برخی دیگر دور یا دفع میکنند به عنوان مثال حس خشم به گونه ای عمل مینماید که اگر بخواهیم به آن فرصت دهیم انرژی ما را میگیرد و به قدری نیرومند میشود که کاملاً فرمان را از انسان خواهد گرفت در جلسات قبلی در مورد نفس و ساختار آن توضیح دادیم که نفس انسان از ذراتی تشکیل شده که این ذرات خواسته های انسان میباشد اعم از معقول و غیر معقول و تعریف نفس این بود که تعیین موجودیت مینمود و خواسته ها جهت به اجرا درآمدن باید فرمانشان توسط عقل صادر میشد که در این بین چون عقل به هر خواستۀ غیر معقولی فرمان اجرا نمیداد پس خواسته های نا معقول سعی میکردند تا به گونه ای قضاوت عقل را به اشتباه اندازند و یا اطلاعات غلط به آن برسانند و این کار را توسط ابزارهایی انجام میدادند مانند حسهای منفی .


در مورد حسهای منفی باید گفت هر کدام از این حسها درون انسان هم جاذبه دارند و هم دافعه یعنی ما را به سوی یکسری مسائل جذب کرده و از برخی دیگر دور یا دفع میکنند به عنوان مثال حس خشم به گونه ای عمل مینماید که اگر بخواهیم به آن فرصت دهیم انرژی ما را میگیرد و به قدری نیرومند میشود که کاملاً فرمان را از انسان خواهد گرفت پس در مقابله با آن باید از مقابلش کنار رفت و آن را رها نمود ولی در برابر مثلاً حس ترس باید به درونش رفت و با این کار ترس کاملاً محو میگردد و در مقابل حس ناامیدی که در انسان حالت سکون بوجود میآورد باید حرکت نمود ولی حرکت اصولی و درست .


این سه نیرو به صورت پیوسته در حال همکاری با یکدیگر هستند یعنی وقتی سعی میکنیم از ناامیدی خارج شویم ترس یا خشم سر راه ما قرار میگیرد و در مقابل ما خواهد ایستاد و با گرفتن انرژی ما دوباره انسان را به چاه ناامیدی برمیگرداند و این وضعیت ادامه دارد تا زمانی که دانایی ما افزایش یابد .حال منشاء این حسها بیرونی است یا درونی ؟


طبق آیه شریفۀ (( لیس للانسان الی ما سعی )) یعنی انسان چیزی نیست غیر از آنچه سعی و تلاش مینماید و اگر منشاء این حسها را در بیرون از خودمان جستجو کنیم آنوقت حل یا درمان آن کاری غیر ممکن خواهد بود .
در درون انسان ذراتی که خواسته و حس مشترک دارند کنار هم جمع میشوند و سیستمی را تشکیل میدهند به نام ساختار که دو هدف اصلی را دنبال مینماید اول حفظ و بقاء و دوم رشد و توسعه .


ساختارها هم در جهان بیرون وجود دارند و هم در جهان درون که سازمان جاسوسی یا مافیا از ساختارهای منفی جهان بیرون هستند و بسیار شبیه به ساختارهای درونی عمل میکنند .
از آنجایی که ذرات نفس و یا ساختارها به تنهایی نمیتوانند به اهدافشان برسند به همین دلیل برای قدرت بیشتر برای خود به دنبال هم پیمانانی میگردند و با آنها کنار هم جمع میشوند و حال برای فرماندهی و تقسیم قدرت و برنامه ریزی قوانینی را بوجود میآورند ، یکی از ویژگیهای مهم ساختارها این است که بسیار منظم و با برنامه ریزی عمل میکنند و از وقت شناسی خوبی برخوردار هستند .
اینها همه یک نمونه هستند تا ما نسبت به ساختارهای درون خود شناخت بیشتری پیدا کنیم .


ممکن است ما یک ساختار منفی یا چند ساختار منفی درون خود داشته باشیم که معمولاً چند تا هستند و یکی از کارهایی که آنها انجام میدهند در شرایط اورژانسی به کمک هم میآیند و از یکدیگر به شدت حمایت میکنند زیرا میدانند که نفر بعدی که در معرض خطر قرار میگیرد خود آنها هستند مانند اعتیاد که وقتی انسان میخواهد درمان را آغاز کند ترس ، ناامیدی ، خشم و منیت به میان میآیند و در مقابله با واکنش ما مقاومت میکنند .


ساختارهای منفی انرژی خود را از خود ما بدست میآورند و خواسته های نامعقول انسان و اعمال ضد ارزش منشاء انرژی ساختارهای منفی است . ساختارهای مثبت با خلق كردن و تولید كردن و بوجود آوردن ، انرژی بدست می آورند اما ساختارهای منفی برای بدست آوردن انرژی ، تمام انرژی ما را میكشند . اگر برایشان كافی بود خود ما را استثمار میكنند و اگر برایشان كافی نبود میروند سراغ بقیه انسانها . آدمهایی كه می بینید در جامعه میخواهند دیگران را تحت تاثیر خودشان قرار دهند از این دسته اند .


ساختارهای درون انسان از جای دیگری هم نیرو و فرمان میگیرند و در این جهان نیروهای منفی دیگری هم وجود دارند که از چشم ما دور هستند ولی کار و تأثیر خودشان را میگذارند و این کار را از طریق الهام و القاء انجام میدهند و با کنترل از راه دور بر ذهن و تفکر انسان مسائل منفی را القاء میکنند و ما را تحت کنترل خود در میآورند . پس ساختارهای منفی میتوانند خط و خطوطشان را از طریق الهامات بگیرند . اینها را باید كاملا جدی گرفت . اگر نتوانیم با ساختار منفی به درستی برخورد کنیم باعث شدیم آن ساختار چندین برابر نیرومند گردد .


اگر فرآیند جذب انرژی ساختارهای منفی را معكوس كنیم میتوانیم با آنها مقابله كنیم . در مقوله ساختارها برای مقابله باید از روش تدریجی استفاده كنیم . ساختارها در مقابل اصلاحات اساسی در درون ما مخالفت میكنند و با آنها مبارزه میكنند . آنها برای حفظ خود به شدت مقاومت میکنند و ابزارشان هم حسهای منفی است ، ساختارها در ذهن و افکار انسان تأثیر میگذارند و حتی میتوانند در ما باعث بیماری گردند .


حال فرض کنید ساختاری مانند اعتیاد که سالها درون انسان ریشه کرده و نیرومند شده را میخواهیم از بین ببریم ، اما به این سادگی نمیتوانیم این کار را انجام دهیم ، آیا میتوان مافیا را یکباره از بین برد ؟


راه مقابله با ساختارهای منفی :

بزرگترین اسلحه و ابزاری که در دست این ساختارهاست ، حس های منفی است ، زمانی که شخص تصمیم می گیرد که به مقابله با این ساختارها بپردازد آنها با ایجاد حس های به شدت مقاومت میکنند و در مرحله بعدی خواسته هایی را که انسان در دوران تاریکیها قرار داشته و نتوانسته آنها را انجام دهد به ذهن القاء میکنند و این پراکندگی خواسته ها منشاء ورود یک سری از افکار است که فرد را از ادامه درست مسیر باز می دارد . انسان در افکار فرو رفته و نمی تواند این خواسته ها را اولویت بندی کند و به مهمترین خواسته اش بپردازد ، در مورد راهکار این مسئله هم فقط کافیست خواسته هایش را رها کند و از آنها بگذرد تا بتواند به مرحله تشخیص برسد و آن موقع است که فرد میتواند تشخیص دهد که کدام خواسته اش مهمتر است و آن را در اولویت قرار داده و به خواسته اش برسد و در این صورت است که انسان به قولی بصیرت میابد و برایش گشایش پیدا خواهد شد و به نقطه تشخیص میرسد ، ذهن آرام و ذهن بیدار یعنی همین .


انسان زمانی میتواند در مورد مسائل مهم و حیاتی زندگی و خواسته هایش درست تصمیم بگیرد و به قوه تشخیص برسد که نتیجه برایش مهم نباشد و مانند یک داور که بازی را داوری میکند و نتیجه برایش مهم نیست شاهد و ناظر درستی باشد و خواسته را بتواند رها کند .
و اینجا است که دانایی میتواند شکل بگیرد و قدرت انسان در همین انتخابها است و انسان فرصت پیدا میکند تا جهش کند .


  • آخرین ویرایش:شنبه 12 تیر 1395
نظرات()   
   
حسن کدخدایی
دوشنبه 14 تیر 1395 01:38 ب.ظ
حس منفی از جسم ما نیرو می گیرد و حسهای مثبت الهی هستند یعنی انرژی کیهانی یا الهی دارند
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

پیام سی دی اسیب شناسی..........یکشنبه 19 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 13 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 13 آذر 1396

چندجمله انرژی بخش..........دوشنبه 13 آذر 1396

پیام سی دی بار نیستی..........جمعه 10 آذر 1396

جلسه اموزشی خصوصی روز یک شنبه 96/9/5با استادی کمک راهنمااقاامیرحسین لژیون وایت..........دوشنبه 6 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 29 آبان 1396

جلسه اموزشی خصوصی روز یک شنبه 96/8/28با استادی کمک راهنمااقا امید..........دوشنبه 29 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

کارگاه اموزشی عمومی روز پنجشنبه ۹۶.۰۸.۲۵..........جمعه 26 آبان 1396

جلسه ی عمومی روز پنج شنبه با استادی کمک راهنمای محترم اصغر آقا..........پنجشنبه 25 آبان 1396

ویدئو مراسم افطاری یک شنبه96/03/07 از شعبه أمین گلی..........دوشنبه 8 خرداد 1396

اهمیت خواب شب و بیداری در صبح زود..........جمعه 20 اسفند 1395

شرایط شرکت در اردوی درخت کاری..........شنبه 7 اسفند 1395

جلسه ی آموزشی مسافران ۹۵/۱۲/۳(وادی دوازدهم و اجرای آن)..........جمعه 6 اسفند 1395

جلسه ی پنج شنبه ۲۱بهمن ۹۵,هفته دیده بان..........جمعه 22 بهمن 1395

رهایی یکی از اعضای لژیون ..........جمعه 22 بهمن 1395

جلسه ی آموزشی خصوصی یک شنبه۹۵/۱۱/۱۷ به استادی مسافر حسن ..........سه شنبه 19 بهمن 1395

خلاصه ای از سی دی فضولی و آسایش..........یکشنبه 10 بهمن 1395

گزارش دومین سالروز رهایی مسافر امیرحسین..........یکشنبه 10 بهمن 1395

دلنوشته دختر مسافر حجت ،یکی از رهجویان آقای ساسانی..........شنبه 9 بهمن 1395

رهایی..........پنجشنبه 7 بهمن 1395

بهایی ارزشمند..........شنبه 2 بهمن 1395

خلاصه‌ سی دی منیت..........شنبه 25 دی 1395

نوشتار سی دی انرژی نفس از آقای مهندس دژاکام..........شنبه 18 دی 1395

کارگاه آموزشی عمومی مسافران و همسفران روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۱۶ ..........جمعه 17 دی 1395

تبریک سومین سالروز رهایی ..........پنجشنبه 16 دی 1395

اخبار تولد..........چهارشنبه 15 دی 1395

همه پستها