تبلیغات
وب لژیون کمک راهنما مسافر امیرحسین - خلاصه سی دی اشتباه کودک

به نام قدرت مطلق الله
خلاصه سی دی اشتباه کودک 
یکی از این مسایل که وجود همه ما هست طبق معیارهای خودمان مدام ایراد میگیریم و آنقدر این کار را می کنیم که فرد را عاجز می کنیم و اعتماد به نفس او را می گیریم . گاهی فرد در مقابل ایراد گرفتن ما ناچار است و سکوت می کند اما در واقع ترجیح می دهد کنار خیابان بنشیند اما کنار ما نباشد .

مسالی در کتاب وجود دارد که به ظاهر خیلی ساده است اما در واقع مسئله ای است . در مورد اشتباه کودک ما ممکن است خود را عقل کل بدانیم در حالیکه در خصوص تربیت کودک یک سری مسائل صحیح است اما دسته ای از مسائل از بیخ و بن غلط است چون خود ما نافص هستیم و اشکالات زیادی داریم . یکی از این مسایل که وجود همه ما هست طبق معیارهای خودمان مدام ایراد میگیریم و آنقدر این کار را می کنیم که فرد را عاجز می کنیم و اعتماد به نفس او را می گیریم . گاهی فرد در مقابل ایراد گرفتن ما ناچار است و سکوت می کند اما در واقع ترجیح می دهد کنار خیابان بنشیند اما کنار ما نباشد .

حکایت ملانصرالدین چه می گوید : ملانصرالدین که با پسرش و الاغش بودند گاهی ملا سوار بر الاغ بود وگاهی پسر ، ولی در هر مورد افرادی که آنها را می دیدند نظری می دادند پیرمرد پیاده است پسر سوار یا پسر را پیاده کرده و خود سوار شده . این مثال شبیه با اشتباه کودک است چرا که کسی که دنبال ایراد گرفتن است از هر چیزی و هر حالتی می تواند یک مشکلی و ایرادی بگیرد . گاه از یک کودک آنقدر ایراد می گیریم که اعتماد به نفسش را می گیریم تا اندازه ای که حتی اعتماد بنفس خرید نان را هم ندارد . این مسئله یک بیماری است که فرد انرژی منفی خود را روی فرد دیگری خالی می کند . حال به جای این کودک یک انسان بزرگ را در نظر بگیرید . در برابر یک کار اشتباه او، می توان او را سرزنش و بمباران کرد و یا اینکه می توانی بگویی که این اشتباه را با یک فرصت جبران کنی مثلاً می گویی حالا که پول را گم کردی باید ظرفها را بشویی یا آن فرد را بایکوت می کنیم و یا به او فرصت می دهیم . مهم نیست اشتباه فرد عمدی است یا غیر عمدی .

در کنگره از فرد مصرف کننده نمی پرسیم چرا مصرف کننده شدی فقط می دانیم اشتباه کرده است و چون او را بازخواست نکرده ایم راه برای او باز می شود و برای جبران اشتباه با  آمدن کلاس، آموزش گرفتن و گوش کردن سی دی و حرف راهنما، به او نشان می دهیم . حتی ممکن است در حین سفر هم لغزشهایی داشته باشد و ما با کوبیدن او می توانیم همه چیز را به تباهی بکشیم در حالی که همانطور که به موقع او را بمباران می کنیم به او فرصت جبران هم می دهیم .

با چشمان بیمار که به مناظر کشیده شده است نگاه کنید یعنی خودتان را جای او بگذارید و از چشم او ببینید .

لیدی جونز می گوید اگر به کودکی که اشتباهی را مرتکب شده بگویید هیچوقت نمی تواند اشتباه خود را جبران نماید او نا امید می شود و ممکن است دچار عدم اعتماد به نفس و نوعی بیماری روحی شود . بعضی بچه ها که پریشان، ترسو و مریضند تمام آن تقصیر خانواده است .

می دانید که مصرف کننده امروز همان کودک است و باید بگویید که جبران می شود و به همین سبب ابتدا ما با شورای کنگره تصمیم گرفتیم به کودک بگوییم اشتباه بزرگی کرده است اما باید گفت در کنار این خطا می تواند عکس آن را انجام دهد ( چه مسافر و چه همسفر ) . یعنی بزرگترین کاری که هیچکس تاکنون راهش را پیدا نکرده است .

معلمان من می توانستند بگویند که اشتباه تو قابل جبران نیست اما این را نگفتند و امروز می بینیم افرادی که درمان می شوند و در جایگاههای مختلف خدمت می کنند و اشتباه خود را جبران می کنند .همه جا به مصرف کنندگان گفته اند هرگز درست نمی شوی مثلاً هرگز خیارشور دو مرتبه به خیار تبدیل نمی شود، یا یک لیسانسه به دوره دیپلم برنمی گردد، یا یک نوزاد متولد شده دیگر به شکم مادر باز نمی گردد . با گفتن این حرفهای ناامید کننده استعداد فرد را کور می کنند ولی ما به او می گوییم تو چیزی از دیگران کم نداری افراد زیادی در کنگره بعد از درمان در ورزش، تحصیلات و غیره موفقیتهای بزرگی کسب کردند ..

تصویر اول کتاب، همانند کوهای یخ بندان و جاده بسیار پربرف که مانند الماس می درخشد است و از طرفی عظیم اما مخوف می نمود اما آن ماشین از پر یک عقاب هم سبک تر بود اما به سرعت و بدون کنترل می رفت اینجاست که به او گفته می شود باید سرعتت کم شود ماشین هم زیباست و هم خطرناک . اما شکوه انجام، عظمت را در انسان بیدار می کند یعنی اگر کسی به درستی به درمان برسد گویی در درونش عظمت و بزرگی بیدار می شود حال اگر می خواهد خود را هدایت کند یا نه، به خود او مربوط است .

انسان مقام انسانی خود را جایی جا گذاشته است و خود به آن آگاه نیست و آن مکان را باید بیابد، حال آن مکان کجاست انسان، باید آن را پیدا کند . شاید برای برخی آنجا کنگره بوده است .

ما در کنگره پله پله، ذره ذره رو به درمان می رسیم در سال اول فیزیولوژی خود را درمان می کنیم راهی به این کوتاهی نداریم اگر هم هست مشق هایمان را باید دوباره بنویسیم و غذای ناپخته یا خام به درد خوردن نمی خورد . به عنوان نمونه در افرادی که مواد را به یکباره قطع کرده اند میزان مرگ و مریضی های مختلف زیاد دیده می شود .

هیچ راه میانبری ندارد گاه به امید راه میانبر به چاه می افتیم در علم و در کائنات تانرژی های زیادی هستند ولی این ها رابه سهولت به شما نمی دهند هدف از گفتن اینها توجه به یک خطر جدی است .

بزرگان ادیان مختلف از صور پنهان انسان به هاله تابان و 7 چاکراه بدن انسان معتقد بودند و ثابت شده است . این چاکراه ها هر کدام کنترل وظیفه فیزیلوژی یک قسمت از بدن را دارند . از روی هاله تابان فرد، انسانهای هاله شناس تشخیص بدهند که کدام چاکرا مشکل پیدا کرده است . اجازه ندهید روی چاکراهای شما کار کنند چرا که افراد با مداخله در این چاکراها نظم بدن را به هم می زنند در حالیکه باید با آهستگی و ورزش به تعادل برسد که در برخی موارد منجر به مرگ می شود .انرژی باید در طول تکامل ذره ذره جابجا شود . چاکرای کونالدینی مثل اژدهای خفته است در قسمت تحتانی انسان و بسیار قدرتمند است انرژی ها از پاها به بالا می آیند در انسان این چاکرا پایین ترین چاکراست در حالی که در حیوان بالاترین چاکرا می باشد .

با کوکایین می توان بجای 1 یا 2 بار بارفیکس 20 بار بارفیکس بزنی اما این مسئله بالانس غیر طبیعی است . خداوند بزرگ انرژی های زیادی در کائنات آفریده فقط کافیست ما در بزنیم و بر ما جاری شود ، همانطور که ثروتهای موجود در دنیا را به رایگان به ما نمی بخشند این انرژی ها را هم به رایگان به ما نمی دهند .

هر چیزی که شما را از تعادل خارج کند، ماده مخدر است و در کائنات هیچ چیزی مجانی به کسی نمی دهند . خداوند همانطور که رحمان و رحیم است بسیار دقیق است . در واقع جبران خسارت تا نباشد اشتباه جبران نمی شود  هیچ چیز رایگانی وجود ندارد در کارهای خود تفکر کنید . در قدیم پیش یک فرد بدبختی که حتی نان شب خود را ندارد می بفتند پیش کسی که جای گنج به نشان دهند می روند در حالیکه باید ببینید کسی که می خواهد برای شما کاری کند آیا خود دارای تعادل جسمی، فکری و روانی برخوردار است یا نه .

 


نظرات()   
   
حسن کدخدایی رهجوی آقای ساسانی
جمعه 8 مرداد 1395 01:07 ق.ظ
سلام کاظم جان خدا قوت استفاده بردیم
حسن کدخدایی رهجوی آقای ساسانی
جمعه 8 مرداد 1395 01:07 ق.ظ
سلام کاظم جان خدا قوت استفاده بردیم
حسن کدخدایی
دوشنبه 28 تیر 1395 02:34 ب.ظ
کاظم جان تشکر می کنم
مسافر رحیم رهجوی آقای ساسانی
دوشنبه 21 تیر 1395 08:05 ب.ظ
کاظم جان خداقوت
مسافر قلم فرسا
شنبه 19 تیر 1395 10:12 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت دوستان عزیز در لژیون آقای ساسانی وخداقوت خدمت آقا کاظم پاینده وسربلند باشید
پاسخ مسافر کاظم : ممنون اقا مهدی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

پیام سی دی اسیب شناسی..........یکشنبه 19 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 13 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 13 آذر 1396

چندجمله انرژی بخش..........دوشنبه 13 آذر 1396

پیام سی دی بار نیستی..........جمعه 10 آذر 1396

جلسه اموزشی خصوصی روز یک شنبه 96/9/5با استادی کمک راهنمااقاامیرحسین لژیون وایت..........دوشنبه 6 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 29 آبان 1396

جلسه اموزشی خصوصی روز یک شنبه 96/8/28با استادی کمک راهنمااقا امید..........دوشنبه 29 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

کارگاه اموزشی عمومی روز پنجشنبه ۹۶.۰۸.۲۵..........جمعه 26 آبان 1396

جلسه ی عمومی روز پنج شنبه با استادی کمک راهنمای محترم اصغر آقا..........پنجشنبه 25 آبان 1396

ویدئو مراسم افطاری یک شنبه96/03/07 از شعبه أمین گلی..........دوشنبه 8 خرداد 1396

اهمیت خواب شب و بیداری در صبح زود..........جمعه 20 اسفند 1395

شرایط شرکت در اردوی درخت کاری..........شنبه 7 اسفند 1395

جلسه ی آموزشی مسافران ۹۵/۱۲/۳(وادی دوازدهم و اجرای آن)..........جمعه 6 اسفند 1395

جلسه ی پنج شنبه ۲۱بهمن ۹۵,هفته دیده بان..........جمعه 22 بهمن 1395

رهایی یکی از اعضای لژیون ..........جمعه 22 بهمن 1395

جلسه ی آموزشی خصوصی یک شنبه۹۵/۱۱/۱۷ به استادی مسافر حسن ..........سه شنبه 19 بهمن 1395

خلاصه ای از سی دی فضولی و آسایش..........یکشنبه 10 بهمن 1395

گزارش دومین سالروز رهایی مسافر امیرحسین..........یکشنبه 10 بهمن 1395

دلنوشته دختر مسافر حجت ،یکی از رهجویان آقای ساسانی..........شنبه 9 بهمن 1395

رهایی..........پنجشنبه 7 بهمن 1395

بهایی ارزشمند..........شنبه 2 بهمن 1395

خلاصه‌ سی دی منیت..........شنبه 25 دی 1395

نوشتار سی دی انرژی نفس از آقای مهندس دژاکام..........شنبه 18 دی 1395

کارگاه آموزشی عمومی مسافران و همسفران روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۱۶ ..........جمعه 17 دی 1395

تبریک سومین سالروز رهایی ..........چهارشنبه 15 دی 1395

اخبار تولد..........چهارشنبه 15 دی 1395

همه پستها