تبلیغات
وب لژیون کمک راهنما مسافر امیرحسین - خلاصه سی دی جهان بینی ۱و۲
شنبه 17 مهر 1395  07:50 ق.ظ

*به نام قدرت مطلق الله* 

برای آنکه جهان بینی برای انسان قابل درک و لمس باشد باید الفبای آن را بلد باشیم و توسط آن در ذهن انسان تصویر ذهنی درستی ایجاد شود ...

ادامه در ادامه مطلب...

.یکی از درگیریهای زندگی من سخت بودن مطالب بود اما بعدها دریافتم علم پیچیده نیست و هر چیزی کلیدی دارد ، اگر استاد پایه های مطالب و قوانین را درست به انسان آموزش دهد درست مانند این است که پی ریزی و فندانسیون یک ساختمان را محکم بنا کنیم ، آنگاه میتوانیم 100 طبقه بسازیم ، به همین دلیل من سعی میکنم مطالب را به ساده ترین شکل ممکن آموزش دهم .
در جزوه جهان بینی سعی شده از مدل استفاده شود و مزیت دیگر استفاده از تصاویر است چون کارتن و فیلم از ابزار صوت و تصویر استفاده شده و به همین دلیل است که برای انسان قابل درک است و ما هم برای درک مطالب به آن تصویر ذهنی و مدل توجه میکنیم و از شبیه سازی ها روابط را میابیم مانند مدل شهر وجودی برای نفس ، هنگامی که خماری به انسان فشار می آورد شخص در ذهن خود تجسم میکند که قبایل وحشی شهر وجودی به قلعۀ عقل حمله ور شده اند و حال باید راه مقابله با آن را اجرا کرد و از دانش جهان بینی در این زمینه استفاده نمود .
اگر در جزوه جهان بینی فقط به تعریف نفس آن هم با کلمات فلسفی اکتفا میشد حتی حفظ مطالب هم نمیتوانست به صورت کاربردی مورد استفاده قرار گیرد و موجب خستگی و زدگی میگردید .
جهان بینی متعلق به همۀ انسانها است اما برای برخی یک نیاز مبرم است و مانند یک طناب محکم انسانها را از اعماق تاریکی نجات خواهد داد ، البته سایر انسانها هم برای زندگی نیازمند آن هستند ولی چون اعتیاد حسهای انسان را به هم میریزد و خیلی بندها به انسان میزند ، حتی بزرگترین شکل تاریکی است دانش جهان بینی به او کمک میکند خیلی چیزها را بشناسد و بداند از کجا ضربه میخورد .
در کنگره اگر دانایی انسان توسط جهان بینی بالا نرود مواد مخدر طبیعی در بدن راه اندازی نمیگردد و تیپر 20 درصدی به تنهایی نمیتواند چاره ساز باشد و شخص به درمان نمیرسد ، سیستم فیزیو لوژی و ساختار جسمی انسان به گونه ای است که که تحت فرمان یک سیستم هوشمند فرماندهی به نام سیستم ایکس رهبری میشود و این سیستم هنگامی دستور تولید ( مخدرهای طبیعی ) یعنی ترشح هورمون ها و آزادسازی مولوکولهای شیمیایی در دستگاه عصبی که همان نورو ترنسمیتر ها هستند را میدهد که ظرفیت استفاده از آنها در وجود انسان باشد درست مانند شهری که باید در آن یک سری کارخانه مانند پالایشگاه ، پتروشیمی و شرکتهای تولیدی ساخته گردد تا مواد اولیه در آن شهر قابل استفاده شود آنگاه میتوان مثلاً روزی 100 بشگه نفت خام وارد این شهر کرد و از آن بهره برد .
بنابراین اگر با دانش و علم جهان بینی نتوانیم ساختارهای مثبت درون خود بوجود آوریم و ظرفیت سازی کنیم آنگاه راه اندازی و بازسازی جسم امری محال خواهد بود و همیشه حال انسان خراب است .
ممکن است در ابتدا دریافت و درک مفاهیم جهان بینی برای انسان مشکل و سخت به نظر برسد ولی با تکرار و ممارست پس از چند بار خواندن و تفکر پیرا مون موضوع کم کم مطالب لذت بخش میگردد و جذب آن ساده خواهد شد .
بارها شاید به این موضوع فکر کرده باشیم که چرا عمل نمودن و کاربردی کردن جهان بینی و دانایی برای انسان مشکل است و به سادگی نمیتوان دانایی را کاربردی در زندگی استفاده کرد ، درست اینجاست در میابیم در پشت پرده خبرهایی است و نیروهایی وجود دارند که نمیگذارند ما به راحتی حرکت نماییم .
نیروهای باز دارنده با توجه به جایگاه ، دانش و توان انسانها مقابل ما قرار میگیرند و خاصیت آنها اینگونه است که در ابتدا خاصیت بازدارندگی دارند ، بعد مخرب میشوند و در آخر مکمل .
مانند نیروی باد که در مقابل حرکت ماشین حالت بازدارنده دارد اینجا انسانها دو راه دارند یا در مقابل مشکل تفکر میکنند و راه سخت را انتخاب میکنند و یا شمشیر را از رو بسته و به جنگ آن میروند اگر راه دوم را انتخاب کنیم و در مقابل باد پدال گاز را بیشتر فشار دهیم نیروی باد تبدیل به نیروی مخرب شده و ماشین را واژگون میکند و حالا تصور کنید همین فشار هوا که در مقابل ماشین نیروی باز دارنده و مخرب داشت در مورد هواپیما تبدیل به نیروی مکمل میگردد زیرا مقاومت هوا نیروی است که توسط مهار آن هواپیما میتواند پرواز نماید .
پس اگر بخواهیم نیروهای بازدارنده را تبدیل به نیروی مکمل کنیم باید توانایی مهار آن را داشته باشیم و این توانایی حاصل نمیشود مگر با علم و دانش و این قوانین فیزیک و دانش است که به هواپیما این توانایی را داده تا بتواند چنین عملکردی را داشته باشد .
چون وجود انسان از اضداد آفریده شده تکامل او به اینگونه است که وقتی به مشکل برمیخورد شروع میکند به حرکت کردن آسیب دیدن و ضربه خوردن تا وقتی که شروع کند به آموزش دیدن و تفکر کردن و یافتن راه حل و این یعنی جهش کردن و به تکامل رسیدن ، اصولاً تکامل برای انسان بدون نیروهای بازدارنده بدون معنی است و غیر ممکن .
پس اگر ما ماشین باشیم نیروی باد برای ما نیروی بازدارنده و اگر هواپیما باشیم نیروی مکمل خواهد بود و این بستگی به درجۀ تکاملی انسان دارد .
در جزوه جهان بینی 2 این نیروها در مقابل مثلث دانایی تعریف شده اند و منشاء هر یک توضیح داده شده و در بخش ساختار ها همانطوری که یک ساختار مافیایی میتواند در یک کشور یا شهر نوسان قیمت بوجود آورد یا در دل مردم ترس بیاندازد در درون انسان هم ساختارهای منفی میتوانند سطح انرژی انسان را پایین بیاورند یا موجب ترس ، نفرت و حسادت بوجود آورند و با این حسهای بدی که در ما بوجود آورده اند کنترول ما را بدست بگیرند .
و این ساختار ها مانند اعتیاد سالها انرژی ما را گرفته و قدرتمند شده و حالا نمیتوان یکباره آن را نابود کرد و برای حفظ ، رشد و توسعه خود از جهل و نابودی ما استفاده میکنند .
در واقع این خواسته های نا معقول ما است که باعث تشکیل این ساختارها شده فرض کنید در یک شهری به جای مشروب مردم خواستۀ نوشیدنی دیگری را داشته باشند مانند رانی آن وقت دیگر ساختار و شبکۀ پخش قاچاق مشروبات الکلی بوجود نخواهد آمد 
پس برای اینکه ما بتوانیم ساختار های منفی را از بین ببریم در اصل باید خواسته های نا معقول خود را اصلاح نماییم و تا زمانی که سلولهای ما خواستۀ مشروب را دارند نمیتوانیم جلوی مافیای مشروب را بگیریم چون ایراد کار از جای دیگری است . 
در روش DST و در کنگره ما نیاز و خواستۀ مواد مخدر را تغییر میدهیم ، چگونه ؟ با تولید ماده ای در بدن به نام مواد مخدر طبیعی ، مانند دینورفین و اندروفین که کیفیتی به مراتب بهتر از کراک و هروئین .
حال ممکن است کسی ساختار منفی درونش قدرت طلبی یا زور گویی باشد ، اینجا باید ببینیم نیاز او چیست مثلاً ممکن است نیازش توجه یا محبت باشد ، اگر ما نیاز او را درست کنیم خود به خود آن ساختار تغییر میکند .
به طور کلی نیروهای مخرب و منفی یک کار را بیشتر انجام نمیدهند ولی آن کار را خیلی خوب بلد هستند و آن آلوده کردن حس انسان است مانند این است که آب یک شهر را از سرچشمه آلوده کنند آنگاه کار همۀ انسانهای شهر تمام است و نیروهای منفی این کار را استادانه انجام میدهند فقط ابزارشان فرق میکند یکجا دزدی است یکجا دروغ است و . . . پس ما باید حواسمان به سرچشمه باشد و حسمان آلوده نشود زیرا وقتی حسمان آلوده شود آنگاه عقل با یک حس آلوده فرمان میدهد و همه چیز تحت تأثیر حس آلوده قرار میگیرد و جهان بینی روی این استوار است که انسان چگونه میتواند حسهایش را بشناسد و آنها را پالایش کند و اگر اینگونه پیش رود انسان میتواند از تاریکی خارج شود .


نظرات()   
   
مایلینو
شنبه 17 مهر 1395 02:51 ب.ظ
وبلاگ تون خیلی خوبه.موفق باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

پیام سی دی اسیب شناسی..........یکشنبه 19 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 13 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 13 آذر 1396

چندجمله انرژی بخش..........دوشنبه 13 آذر 1396

پیام سی دی بار نیستی..........جمعه 10 آذر 1396

جلسه اموزشی خصوصی روز یک شنبه 96/9/5با استادی کمک راهنمااقاامیرحسین لژیون وایت..........دوشنبه 6 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 29 آبان 1396

جلسه اموزشی خصوصی روز یک شنبه 96/8/28با استادی کمک راهنمااقا امید..........دوشنبه 29 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

کارگاه اموزشی عمومی روز پنجشنبه ۹۶.۰۸.۲۵..........جمعه 26 آبان 1396

جلسه ی عمومی روز پنج شنبه با استادی کمک راهنمای محترم اصغر آقا..........پنجشنبه 25 آبان 1396

ویدئو مراسم افطاری یک شنبه96/03/07 از شعبه أمین گلی..........دوشنبه 8 خرداد 1396

اهمیت خواب شب و بیداری در صبح زود..........جمعه 20 اسفند 1395

شرایط شرکت در اردوی درخت کاری..........شنبه 7 اسفند 1395

جلسه ی آموزشی مسافران ۹۵/۱۲/۳(وادی دوازدهم و اجرای آن)..........جمعه 6 اسفند 1395

جلسه ی پنج شنبه ۲۱بهمن ۹۵,هفته دیده بان..........جمعه 22 بهمن 1395

رهایی یکی از اعضای لژیون ..........جمعه 22 بهمن 1395

جلسه ی آموزشی خصوصی یک شنبه۹۵/۱۱/۱۷ به استادی مسافر حسن ..........سه شنبه 19 بهمن 1395

خلاصه ای از سی دی فضولی و آسایش..........یکشنبه 10 بهمن 1395

گزارش دومین سالروز رهایی مسافر امیرحسین..........یکشنبه 10 بهمن 1395

دلنوشته دختر مسافر حجت ،یکی از رهجویان آقای ساسانی..........شنبه 9 بهمن 1395

رهایی..........پنجشنبه 7 بهمن 1395

بهایی ارزشمند..........شنبه 2 بهمن 1395

خلاصه‌ سی دی منیت..........شنبه 25 دی 1395

نوشتار سی دی انرژی نفس از آقای مهندس دژاکام..........شنبه 18 دی 1395

کارگاه آموزشی عمومی مسافران و همسفران روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۱۰/۱۶ ..........جمعه 17 دی 1395

تبریک سومین سالروز رهایی ..........پنجشنبه 16 دی 1395

اخبار تولد..........چهارشنبه 15 دی 1395

همه پستها