تبلیغات
وب لژیون کمک راهنما مسافر امیرحسین - خلاصه سی دی نفس ۳
یکشنبه 7 آذر 1395  01:45 ب.ظ
نوع مطلب: (خلاصه ی سی دی ها ،) توسط: مسافر کاظم

به نام قدرت مطلق الله 

سی دی هفتگی 
انرژی نفس 3 مهندس دژاکام 95/08/11


در ادامه مطلب بخوانیدتصاویریا صحنه هایی که ما در خواب طبیعی با آن مواجه می شویم و یا بصورت ارادی از جسم خود خارج می شویم و وارد بُعد و جهان دیگر می شویم و با کسانی برخورد می کنیم که در این مورد هم می توانند اثر سازنده و یا مخرب داشته باشند بعبارت دیگر انرژی را از ما بگیرند یا انرژی را به ما بدهند.

در مباحث قبلی گفتیم که جسم و نفس برای خودشان ساختار جداگانه ای دارند و گفتیم که مواد خوراکی فقط بمنزله سوخت نیست و بمنزله تامین مواد اولیه برای ساختار جسم است و به این نتیجه رسیدیم که اکثر مریضی هایی که گریبان گیر انسانهاست همگی مربوط به تغذیه است.


امروز بیماری قرن یا بیماری جدید بیماری یبوست است. بقول جراحان  روده بزرگ ، بزرگترین و سنگین ترین مشکلی که در ایالات متحده هست بیماری یبوست است که علت آن تغذیه است. چون همه مک دونالد و پیتزا و لازانیا میخورند. این پنیر پیتزایی که در اثر حرارت نرم می شود وقتی سرد شود مثل لاستیک می شود و به جداره معده و روده می چسبند و هضم نمی شوند و مثل سنگ می شوند و تبدیل به یبوست می شوند.

در اثر پیاده روی است که روده ها حرکت می کند و دفع را راحت تر می کند. پس بارها گفته ام بیش از نیمی از مردم کره زمین دچار مسئله یبوست هستند ولی بعضی ها خجالت می کشند که مطرح کنند.

پس در اثر تکنولوژی و یک سری مسائل امروزی بعضی ها دفعشان مشکل دارد که در اثر خوردن غذاهای فست فود دچار این مشکلات شده اند و بعضی ها هم مغزشان مشکل دارد که با خوردن انواع قرصهای خواب آور و آرام بخش و ضد افسردگی و غیره ، سیستم ایکس  را از کار انداخته اند . حالا بعضی ها برای روان شدن دفع ، قرصهایی مصرف می کنند که در این حالت سیستم روده عادت می کند به این قرصها. نوشابه ها هم همگی یبوست می آورند. یک سری از غذاهای قدیم اصلاً به کل برچیده شده مثلاً در قدیم ماست و خیار یا آبدوغ خیار یک غذای کامل و رسمی بود ولی الآن کسی آبدوغ خیار را بعنوان غذا نمی شناسد ولی لازانیا و پیتزا را بعنوان غذا می شناسد که ضد معده و روده هست و باعث مرگ انسانها می شود.

روان یعنی خلق و خو. یکی تندخو است ، یکی بد اخلاق ، یکی خوش خلق ، یکی عصبی ، یکی مجنون ، یکی دمدمی مزاج ، یکی ریلکس ، یکی پرخاشگر ، یکی گوشه گیر ، یکی ناامید  و... . اینها همگی نتیجه خلق و خوی ماست. تا وقتی انسان موجود زنده ای است روان فعال است. روان را جسم بعلاوه جهان بینی می سازد . مثلث جسم ، روان و جهان بینی مثلث بسیار مهمی است که هر ضلع آن دو ضلع دیگر را می سازند و هر سه ضلع مکمل یکدیگر هستند.

وقتی می گوئیم جسم منظور جسم زنده است یعنی جسمی که نفس هم در آن باشد. اگر جسم مریض باشد روی روان تاثیر می گذارد. عقل سالم در بدن سالم است. سیستم ایکس کاملاً روی روان اثر می گذارد مثلاً  افسرده کسی است که سروتونین او کار نمی کند.

جهان بینی هم نگرش و فکر است مثلاً فکری که پوچ گرا باشد تلاش و کوشش نمی کند. نتیجه ای که اینجا می گیریم این است که درست شدن روان بدون در نظر گرفتن و ساخته شدن جسم امکان پذیر نیست. بعبارتی نمی توانیم روان را بدون دارو درست کنیم. دارو همان مواد اولیه و مصالح لازم است.  درست کردن جسم انسانها فقط با حرف خالی بدون مصالح و مواد اولیه امکان پذیر نیست. همچنین درست کردن روان فقط با مصالح و مواد اولیه بدون جهان بینی هم امکان پذیر نیست. به اعتقاد من درست شدن روان فقط با دارو و یا فقط با جهان بینی امکان پذیر نیست. مثلاً کسی که افسرده است فقط با دارو نمی توان درمانش کرد و درستش کرد. منظور درست کردن است ، نه نگهداشتن. پس برای درست کردن روان باید حتماً دارو داده بشود جهان بینی و نگرش هم باید کار شود و آموزش داده بشود.

معتاد هم در اثر استفاده از مواد در روانش اختلالاتی بوجود آمده  و هم بیمار فیزیکی است و هم بیمار روانی . اصولاً معتاد یک بیمار دو شخصیتی است وقتی خمار است یک شخصیت دارد و وقتی نئشه است هم یک شخصیت دارد. بنابراین گروهها و انجیوهایی که فقط می خواهند  معتاد را با حرف و با صحبت و با مسائل معنوی و آموزشهای معنوی درست بکنند هیچ موقع به نتیجه نمی رسند.

از مسائلی که برای نفس مطرح کردیم گفتیم خوراک نفس تفکر ، نور و صوت است. یک سری خوراکهایی هم برای نفس هست که خوراکهای  حرام است و نباید از آنها استفاده کنیم چه برای جسم و چه برای نفس چون برایش مخرب و مضر است و آن است که وقتی موجود از صراط مستقیم خارج می شود و از خط قرمز عبور می کند مثل این است که بر سر شاخه نشسته و از ته شاخه را می بُرد. شما یا خداوند و کتب آسمانی را قبول داری یا قبول نداری ، باید بدانی حرف و وعده خداوند دروغ نیست. هرچه بگوید عمل می کند . اگر می گوید وای بر دروغگویان (وَیلٌ لِلمُکَذِّبین) واقعا وای بر دروغگویان . اگر بگوید وای بر کم فروشان (وَیلٌ لِلمُطَفِّفین) واقعا وای بر کم فروشان.

اگر می گویند جنس ایرانی بخر باید این کار را بکنیم حالا اگر این کار  را نکنیم چه تنبیه بزرگی می شویم و خودمان هم خبر نداریم. مثلاً اکثر پوشاکی که بعنوان برند و مارک خارجی می خریم در همین ایران تولید می شود یعنی دو سه برابر پول آنرا می پردازیم ولی همان جنس ایرانی می خریم و اینجاست که تنبیه می شویم و خودمان هم خبر نداریم.

سیستم کائنات خیلی حساب دقیقی دارد ، همه چیز همه چیز را کنترل می کند. یعنی هرکاری بکنید برایش حساب و کتاب هست. وقتی میلیونها اسپرم به طرف تخمک حرکت می کنند و یکی به تخمک می رسد اینها را ما جدا نمی کنیم ، ما دستور حرکت نمی دهیم ، یک سیستمی هست که حاکم بر آن است. یا مثلاً وقتی مواد خوراکی مصرف می کنیم تبدیل به قند می شود و این قند به جریان خون و سلولها و عضله ها و مغز می رود و تبدیل به انرژی می شود و ما از آن انرژی استفاده می کنیم . حالا اگر این انسولین مقدارش بالا رفت قند شروع به تخریب کردن می کند و اینجا باید یک ماده ای در لوزالمعده تولید شود بنام انسولین و قندی که بالاست را بسوزاند و متعادلش کند. حالا اگر قند کم باشد بدن سوخت می خواهد باز دستور دیگری می دهد که برو چربی بسوزان و بجای انرژی به بدن بدهد. حالا اگر این چربیها تمام بشود عضله ها شروع به سوختن می کند و آن موقع دچار ضعف می شویم. منظور این است که خوراکی که ما می خوریم در همه جای بدن حساب و کتاب دارد.

بطور کلی در نظر داشته باشیم که آن چیزی که بخواهی با کلک و حقه و نیرنگ بدست بیاوری و جمع آوری و مال اندوزی بکنی و استفاده کنی همه تبدیل به انواع و اقسام مریضی ها ، ناکامی ها ، شکستها و مسائل دیگری در بدن انسان می شود.

و اما بابت کسب انرژی تصویری باید به عرض برسانیم که تصاویر هم خوب و هم بد دارند با دیدن هر یک ممکن است نیمی دچار اشتباه بشوند مانند همان انرژی که می خواهند با وجود شما در آمیزند.

شاگرد : اگر اجازه بدهید من مطالب پیشین را مربوط و تصویر را بازگو کنم . همان طوری که تاکنون فرمودید تصاویر شامل دو بخش است :

اول: تصاویری که در جهان فیزیکی رویت می شوند مثل عکسها ، نقاشیها ، فیلمها و حتی تصاویری که خودمان در ذهن خودمان خلق می کنیم که میتوانند مثبت و یا منفی باشند.

بعضی انسانها یک چیزی را  در ذهن و فکر خودشان خلق می کنند و خودشان از آن می ترسند و آن تصویر خودشان را نابود می کند مثل کسی که می خواهد خودکشی بکند که گفتیم اول باید در فکرش خودکشی بکند و در ذهنش به انجام برساند و تصویر خودکشی را در ذهن خودش پیاده کند.

ممکن است بعضی صحنه ها ، صحبتها ، گفتگوها را چیز دیگری تصور کنید مثلاً کسی یک سخنی می گوید و شما یک برداشت دیگری می کنید و شما می توانید با آن برداشتها و تفکرات خودتان را به ویرانی بکشانید. خوش بحال آنهایی که کینه به دل نمی گیرند و می بخشند و عبور می کنند و مثبت نگاه می کنند. هنر انسان فهمیده این است که دشمنان را تبدیل به دوست بکند.

دوم: تصاویریا صحنه هایی که ما در خواب طبیعی با آن مواجه می شویم و یا بصورت ارادی از جسم خود خارج می شویم و وارد بُعد و جهان دیگر می شویم و با کسانی برخورد می کنیم که در این مورد هم می توانند اثر سازنده و یا مخرب داشته باشند بعبارت دیگر انرژی را از ما بگیرند یا انرژی را به ما بدهند.

یک سری تصاویر هست که ما در خواب می بینیم که خیلی مهم است. بعضی تصاویر کابوس هستند.

ما دو خواب داریم . یک خواب غیر ارادی که اکثر مردمان کره زمین همین گونه یعنی غیر ارادی میخوابند. یک خواب ارادی هم داریم . اینگونه خواب مخصوص افراد خیلی نادر است و تعداد بسیار محدودی از عرفا و بزرگان و کسانی که ریاضتها کشیده اند و آموزشها و تجربیاتی دیده اند و کسب کرده اند تا به این درجه رسیده اند.

پس در اینجا نتیجه می گیریم که بعضی ها می خواهند با استفاده از مواد مخدر به مرحله معنویت برسند و سیر و سلوک بکنند اینها با شکست و دیوانگی مواجه می شوند و آسیبهای بسیار بسیار شدیدی می بینند.

استاد: بلی در این مقوله باید بگوئیم گرچه پیشترها عرض شد با هدف به درون تصاویر مورد علاقه خویش بروید.

تصاویری که مورد علاقه هست را با هدف نگاه کنید یا هر نوع تصویری که در ذهن می سازید باید هدفش را مشخص کنید.

کسب اطلاع از آنها شما را به ضمیر ناخودآگاه خود هدایت می نماید که آنچه مورد لزوم برای شما باشد از آن پرونده های خفته بیرون بیاورید در مورد کسب انرژی این مسائلی که عرض شد قدمت زیادی دارد و با انرژیهای امروزی که قابل لمس هستند تفاوت بسیار دارند.

گاهی اوقات دیدن تصاویر و دقت کردن و تمرکز در آن تصاویر ، چه تصاویری که در جهان فیزیکی باشد و چه تصاویری که مربوط به خواب باشد میتوانند به آرشیو خفته ما کمک کنند مخصوصاً تصاویری که در خواب هستند. همیشه انسان نباید سعی کند که آرشیو خفته خود را بیدار کند چون ممکن است آرشیو خفته اش مار و اژدها و رُتیل باشد و یا شیرین و خوب باشد. پس باید ببیند درونش چه چیزی هست.

حس ما در آنچه که بیان می نمائید آمادگی پذیرش بسیاری از مطالب را دارا می باشد . خوب است که شاکر خداوند تبارک و تعالی می باشید لازم بود که شما را برای درک و جذب مطالب آماده نموده و مدتی بابت هدایت خودتان وقت صرف نمایید و اما هنوز آن مطالب مربوط به شما تمام نشده است برای اینکه وقتی در زمین می باشید باید هر دو مطلب ادامه داده بشود یکی برای بَعد از شما و یکی در قید حیات شما.

همیشه انسان باید در زندگی خودش به دو مسئله تمرکز کند و فکر بکند : 1- مسائلی که مربوط به دنیاست   2- مسائلی که مربوط به آخرت است.

یک جمله بسیار زیبا از علی بن ابیطالب(ع) هست که می فرمایند: برای دنیا آنچنان کن که همیشه زنده ای و برای آخرت آنچنان کن که لحظه ای بعد از این جهان خواهی رفت.

پس ما در هر لحظه ای که در حال حیات و زندگی هستیم باید هم به فکردنیا و هم به آخرت باشیم.

ما بعضی اوقات ممکن است هر دوجانب را بیان نمائیم و از بعد و آنچه هست و ما می دانیم و یا آنچه هست و ما نمی دانیم با کسب اطلاع از مقام بالاتر . هر وقت ممکن است سخنی جهت پیشرفت و یا تغییر جهت شما یادآور شویم و این به جهت آن است که همه چیز باید طبق اراده انجام پذیرد تا در ادامه حیات شما مطابقت با عمل شما داشته باشد.

ما هر وقت که می خواهیم کاری را انجام دهیم باید با جسمیت کار و عمل ما مطابقت داشته باشد. ما باید هر دو جانب آنچه هست که می دانیم و آنچه هست که نمی دانیم را در نظر بگیریم.

ما در گذشته از مطالبی یاد نمودیم جهت آزمایش شما ولی این مطالب به طور حتم و به جدّ بوده است شکر خدا در کار و عمل خویش تاکنون مصمم بوده اید و آنچه یادشده دیگر ذکر نمی کنیم شما جهت خود را تغییر و به راه مستقیم باز آمده اید و این پاداش برای طرفین منظور گردیده است و در آینده خواهید دید که در عمل درست چقدر شما را یاری خواهند نمود.

ما همه در کنگره هستیم و کار می کنیم تا از جهان تاریک و ظلمات اعتیاد خارج شویم و جهتمان را تغییر داده ایم و به جهت روشنائی و راه مستقیم باز آمده ایم وقتی باز آمدیم پاداش نیکو دارد . امکان ندارد که نیرویی در جهت نیروی الهی و صراط مستقیم حرکت بکند و مورد حمایت الله و خداوند قرار نگیرد. مطمئن باشید وعده خداوند دروغ نیست ولی باید تحمل کنید این نیست که فوری داده بشود. شیطان را برای همین گذاشته اند که هرکس ادعا کرد که عاشق خداوند است و خیلی کارم درست است امتحانش کند. پس وقتی تغییر جهت می دهی که به راه مستقیم بروی باید امتحان پس بدهی که در این راه سختی ها بسیار است و باید مقاومت کنید.

از اینکه ما از نیروهای دوگانه برایتان سخن می گوئیم به جهت شناخت بیشتر است که به طرف مقام الهی بروید و به صراط مستقیم راه یابید که راه رضایت الله در این عمل است. اکنون باید بدانید که چرا تصویرها را برایتان می گوئیم زیرا با آنها شما به مطالبی می رسید که در طی حیات و مطالعه ممکن است به آنها راه نیابید. ما در خصوص صوت ، نور مطالبی را یادآور شدیم اما به جهت خوف درونی شما ما مجبوریم که در حال حاضر برخورد نمائیم با تصاویر. زیرا وجود یک به یک آنها خوف گذشته را به یاد شما خواهد آورد و یا از سماء که در هنگام خواب طی می نمائید. به همین جهت باید ما در از بین بردن ترس شما مطالبی را ضمنی عرض کنیم تا آهسته آهسته دل قوی شوید تا بر آنچه که باعث بروز خیلی از مطالب کنونی شده فائق آئید.

در وجود انسانها ترسها و خوفها هست شما در هنگام خواب یک سری کابوسها را می بینید این کابوسها و صحنه ها ممکن است ترس آفرین و خطر آفرین باشد شخص باید از اینها عبور کند یعنی باید ذره ذره به آن آگاهی و شعور برسد و بتواند با آن تصاویر مقابله کند وقتی توانست با آن تصاویر مقابله کند آن موقع از بین می رود. تا زمانی که می ترسید تصاویر هم هست باید ذره ذره آرام بشوید تا آن تصاویر هم از بین برود.

خوب است با اینکه تصویر به شما صدمه نمی تواند بزند در نتیجه آرام باشید.

مطلب مهم این است که تصاویری که در خواب می بینید به شما ضربه و صدمه ای نمی توانند بزنند و این اگر در ذهن جا بیفتد خیلی کمک میکند.

در مورد بهره برداری از نیروی القای خود به دیگران را به شما تاکید می نمائیم البته نه این به جهت میل شما . این به جهت احقاق حق است باید دقت نمائید که به نمونه هایی می شود تمام عمارت را ویران و یا آرام نگاه داریم اما اگر حقی باشد آن راه حقیقت است. حرف حق همیشه خویش را در هر جمعی که بیان نماید بدون شک پیروزی با شماست ما شما را درست در راهی یافتیم که دیر زمانی رها شده بودید و آنچه اکنون می گوئیم برای توجه خاطر شماست تا در عزم و اراده خود قدمهای محکم تری بردارید تا با آن مکنونات قبلی که خواهانش بودید برسید البته بی خطر و بی رنج نیست ما در حد امتحان شما را ارزیابی نمودیم ایمان به الله شما را در سرمای 60 درجه زیر صفر و گرمای سوزان کویر حفاظت می نماید به همین جهت هر وقت دستوری صادر شود اطمینان داریم که به جان ، خریدار خواهید شد ما پیشترها گفته بودیم که برای هر مسئله باید دلیل باشد برای آمدن به این جهان دو دلیل است : 1- خواست  2- فرمان.

نگارنده : مسافر محمد جعفر


نظرات()   
   
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آخرین پست ها

کارگاه آموزشی خصوصی مسافران روز یکشنبه ۹۷/۰۹/۲۵..........چهارشنبه 28 آذر 1397

'کارگاه آموزشی خصوصی مسافران روز پنجشنبه وتولد راهنمای محترم آقا امیر حسین97/09/15..........شنبه 17 آذر 1397

گزارش تصویری پنجمین سال تولد آقا امیر حسین راهنمای لژیون..........پنجشنبه 15 آذر 1397

کارگاه آموزشی خصوصی مسافران روز یکشنبه ۹۷/۰۹/۱۱نقش سی دی ها در آموزش..........دوشنبه 12 آذر 1397

پیام سی دی اسیب شناسی..........یکشنبه 19 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 13 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 13 آذر 1396

چندجمله انرژی بخش..........دوشنبه 13 آذر 1396

پیام سی دی بار نیستی..........جمعه 10 آذر 1396

جلسه اموزشی خصوصی روز یک شنبه 96/9/5با استادی کمک راهنمااقاامیرحسین لژیون وایت..........دوشنبه 6 آذر 1396

سخن خوب..........دوشنبه 29 آبان 1396

جلسه اموزشی خصوصی روز یک شنبه 96/8/28با استادی کمک راهنمااقا امید..........دوشنبه 29 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

سخن خوب..........شنبه 27 آبان 1396

کارگاه اموزشی عمومی روز پنجشنبه ۹۶.۰۸.۲۵..........جمعه 26 آبان 1396

جلسه ی عمومی روز پنج شنبه با استادی کمک راهنمای محترم اصغر آقا..........پنجشنبه 25 آبان 1396

ویدئو مراسم افطاری یک شنبه96/03/07 از شعبه أمین گلی..........دوشنبه 8 خرداد 1396

اهمیت خواب شب و بیداری در صبح زود..........جمعه 20 اسفند 1395

شرایط شرکت در اردوی درخت کاری..........شنبه 7 اسفند 1395

جلسه ی آموزشی مسافران ۹۵/۱۲/۳(وادی دوازدهم و اجرای آن)..........جمعه 6 اسفند 1395

جلسه ی پنج شنبه ۲۱بهمن ۹۵,هفته دیده بان..........جمعه 22 بهمن 1395

رهایی یکی از اعضای لژیون ..........جمعه 22 بهمن 1395

جلسه ی آموزشی خصوصی یک شنبه۹۵/۱۱/۱۷ به استادی مسافر حسن ..........سه شنبه 19 بهمن 1395

خلاصه ای از سی دی فضولی و آسایش..........یکشنبه 10 بهمن 1395

گزارش دومین سالروز رهایی مسافر امیرحسین..........یکشنبه 10 بهمن 1395

دلنوشته دختر مسافر حجت ،یکی از رهجویان آقای ساسانی..........شنبه 9 بهمن 1395

رهایی..........پنجشنبه 7 بهمن 1395

بهایی ارزشمند..........شنبه 2 بهمن 1395

خلاصه‌ سی دی منیت..........شنبه 25 دی 1395

همه پستها